• فارسی
  • English

درباره ما

داستان ما

فعالیت مجموعه ی 3DMARKET در حوزه ی تولید دیجیتال از سال 91 آغاز شد. سپس با گسترش روز افزون تکنولوژی های ساخت افزایشی و کمک شایان این تکنولوژی به تولید دیجیتال، ارائه ی همه جانبه ی خدمات در این حوزه از تولید و واردات گرفته تا انواع خدمات ساخت افزایشی، سر لوحه ی این مجموعه قرار گرفت. ایجاد هیئت موسس انجمن صنفی ساخت افزایشی در جهت توسعه ی این صنعت در کشور و همچنین هم افزایی همکاران این حوزه نیز جزو افتخارات مجموعه ی 3DMARKET می باشد.تولید دستگاه های استاندارد صنعتی، نمایندگی های انحصاری از بهترین برند های دنیا چه در فیلد پرینتر سه بعدی و چه در مورد مواد مصرفی از دیگر فعالیت های این مجموعه می باشد.
با افتخار بر آنیم تا تحقق شعار ” ما برای شما کسب و کار پرینت میکنیم ” دست از تلاش بر نداریم و با توجه به تیم مهندسی قوی این مجموعه، بهترین راهکار ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

سخن مدیر عامل

فکر کردن به این موضوع که چه کسب و کاری رو راه بندازیم همیشه اصلی ترین سوال افرادیه که به دنبال کارآفرینی هستن. پرداختن به نیاز مشتری، ایجاد مزیت های رقابتی، ایده های نو و خلاقانه و هزار تا چیز دیگه رو بررسی میکنی تا به بهترین انتخاب برسی. آشنایی با پرینتر های سه بعدی شاید بهترین اتفاق برای کارآفرینی باشه. ما در مجموعه ی 3DMARKET صفر تا صد این تکنولوژی رو عرضه میکنیم. از تولید پرینتر های سه بعدی گرفته تا وارد کردن برند های مطرح دنیا و تامین کلیه ی مواد مصرفی. اما شاید بهتره بگیم که کار اصلی ما در این مجموعه ی مهندسی،تولید کسب و کاره. ما برای تمام نیاز های شما راهکار ارائه میدیم و با کمترین سرمایه و با کمک متخصصانمان در دپارتمان های مختلف امکان ایجاد کسب و کاری نو و خلاقانه رو برای شما میسر میکنیم.

منتظر دیدار شما عزیزان در مجموعه ی 3DMARKET هستم.

ارادتمند

حامد عزیززاده

درباره ما


فعالیت مجموعه ی 3DMARKET در حوزه ی تولید دیجیتال از سال 91 آغاز شد. سپس با گسترش روز افزون تکنولوژی های ساخت افزایشی و کمک شایان این تکنولوژی به تولید دیجیتال، ارائه ی همه جانبه ی خدمات در این حوزه از تولید و واردات گرفته تا انواع خدمات ساخت افزایشی، سر لوحه ی این مجموعه قرار گرفت. ایجاد هیئت موسس انجمن صنفی ساخت افزایشی در جهت توسعه ی این صنعت در کشور و همچنین هم افزایی همکاران این حوزه نیز جزو افتخارات مجموعه ی 3DMARKET می باشد.

نمونه کار ها


ساخت شابلون های صنعتی
ساخت قالب های سیلیکونی
ساخت انواع دکوراسین داخلی
طراحی و ساخت انواع برد های الکترونیکی
تولید پاکش
تولید شیلد محافظ صورت

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت 3d-market می باشد

تماس با ما